Úvodní stránka » Naše služby

 

[FOR ENGLIGH CLICK ON ENGLISH SIGNS (OR SCROLL DOWN, AS PREVIOUSLY) :-) ]

 

Naše nabídka služeb by se dala rozdělit do několika kategorií:

-                   Autodoprava a spedice / Transportation services

-                   Stěhování / Moving services

-                   Montáže / Compiling

-                   Ostatní / Others

-                   Ceník / Pricelist

 

Autodoprava

Každý, kdo má dnes dodávku, má autodopravu. A tak jsme alespoň začali s velkou skříňovou dodávkou, aby se toho tam vešlo hodně i na výšku a nepřekáželo tam haraburdí v podobě podběhů apod. :) Díky tomu ložná plocha 4,05 m  x 1.95 m může být plně využita až na 6 palet zboží či do 1,5 t nákladu všemožného druhu. Avšak v případě přepravy desek 5,5m dlouhých není takový problém přivázat dveře a odvézt to přes půl republiky s červeným fáborkem za zády (vlastní zkušenost) ;-)

Dodávka má sice menší ložný prostor než nákladní vozidlo, což ale bohatě vyvažuje cena díky nepotřebě placení mýtného a časové možnosti díky neomezenosti provozu v noci i ve dne. 

Cenově se pohybujeme v rozmezí 8-16,- Kč/km podle propozic (čekání, možnost zorganizování vytížení zpět, …). Více viz ceník.

Nedávno jsme zavedli i službu "doprava nábytku na klíč", kdy nám pošlete nákupní seznam (jasné specifikace podmínkou!) a my za vás zboží vyzvedneme a dovezeme Vám jej až domů, takže když nechcete, nemusíte s námi jezdit.

 

Spedice

Na druhou stranu, velké auto je občas potřeba, a za svou dobu fungování máme pár výborných vztahů s ostatními kolegy - dopravci s většími auty, s nimiž si vzájemně v případě potřeby vypomáháme (a za slušné ceny). Takže v momentě, kdy potřebujete převézt kamion zboží odněkud někam, stačí se obrátit a dobrou cenu už za Vás ohlídáme i my. A případnou asistenci na vykládce/nakládce kdekoliv po ČR v případě předchozí domluvy zajistíme. Stačí se domluvit :)

 

Stěhování

Věc, která se alespoň jednou v životě týkala snad každého z nás, těch šťastnějších i třeba 10x. Ale ať jste již ve stěhování „veteráni“ či nováčci, rádi pomůžeme přestěhovat jakýkoliv byt či dům. A samozřejmě máme zkušenosti i se stěhováním firem a dalším takovým se rozhodně nebráníme :)

Dle požadavků zajistíme dodání krabic na stěhování, pomůžeme se zabalením. V autě máme standardně k dispozici dodatečný obalový materiál a rudlíka pro převoz těžších věcí (pračka, lednička, vysoká skříň, …). Rozmontování a následné opětovné sestavení nábytkových sestav, skříní, poliček klidně zajistíme a jsme schopni se zaručit za to, že nedojde k jeho poškození.

   Upozornění: výjimkou jsou případy, kdy někdo nábytek z IKEA či jemu podobný (z tenké dřevotřísky či překližky) slepil a nyní by jej chtěl rozebrat – upozorňuji na to, že takto „upravený“ nábytek je v drtivé většině případů nerozebiratelný, resp. rozebiratelný pouze způsobem definitivním neboli nevratným. Nicméně většina Čechů na lepení při sestavování kašle a proto je možné skříně a spol. (minimálně jednou) rozebrat a sestavit znovu.

Na vzájemné domluvě je počet stěhováků, termín i hodina (není-li již obsazeno), spolujízda, zvláštní péče o vybrané kusy (zajištění přivezení větší množství bublinkové folie apod.), odvoz starých věcí do sběrného dvora, více míst a jejich pořadí s vykládkami a nakládkami, vyzvednutí a dovezení z velkoobchodů … aj. Řeší se většinou až telefonicky, popříadě nám „vstupní podmínky“ napište do emailu a domluvíme se, co s tím uděláme :)

  

Montáže

Do našeho portfolia činností nepatří pouze práce pro jednotlivce či fyzické osoby, ale samozřejmě také pro firmy a obecně větší subjekty. Z tohoto důvodu jsme se též stali plátci DPH. Většinou se jedná o činnosti související s dopravou a vykládkou dovezeného zboží a jeho uvedení do provozuschopného stavu – vykládka a stavba šaten v továrnách, sběrná služba s vykládkou až na místo, .... Vzhledem k diverzitě možností je cena závislá na vzájemné dohodě o prováděných činnostech a obecně se spíš odvíjí od odhadovaného času a spotřebovaného materiálu z naší strany. Reference na přání můžeme poskytnout.

Jako vždy, i tady záleží hlavně na domluvě a vzájemných požadavcích.

  

Ostatní činnosti

Kromě výše uvedených činností provádíme i různé vyklízecí a „úklidové“ akce zahrnující převážně odvoz suti a jiného harampádí z lépe i hůře dostupných míst, likvidaci starých spotřebičů, … a další. Lidově řečeno cokoliv, k čemu se dají použít zdravé ruce a může (i nemusí) být potřeba motorové vozidlo. K dispozici máme pro tyto účely kromě dodávkového vozu i pickup či automobil s přívěsným vozíkem na přepravu automobilů.

 Neprovádíme pouze přepravu živých zvířat (větších než pes) a nelegálních či nebezpečných látek.

  ------------  CENÍK / PRICELIST -----------

 
   Řidič s autem po Praze a okolí       Man with a van in Prague and neighborhood           500,-Kč/h*         
   Delší vzdálenosti/mimo Prahu                 Driving outside of Prague        od/from 8 Kč/h**
Další pracovník (cena z 1) Additional mover (price per each one)  200,-Kč/h* * Hodiny se počítají od přistavení do ukončení akce
   Hours are counted from the arrival till the end of whole action
** Cena za kilometr je vždy 8,-Kč/km, v případě počítání kilometrů se však zahrnuje celkový nájezd, tj. včetně kilometrů na 1. nakládku a kilometrů od poslední vykládky (tzv." v kolečku"). Výchozí a koncovou adresou je pro tento účel sídlo společnosti.
    When counted, kilometers are always 8 CZK/ 1km counted from total amount in kilometers driven. It contains arrival, km´s of an action and return kilometers. As a start/endpoint is taken an address of company´s HQ.


 ---------------- ENGLISH PART ---------------

 

Transportation services

For most of you we are just man-with-a-van. Good point is, that our van is the big one in the picture on the 1st page, so you can fit there almost everything you need. The inner dimensions are 195x405x205(200) width x lenght x height (in back doors). That is quite a lot of space even for a 2m wardrobe to be transported standing => more space for your stuff.

Longer things can also be transported since they are solid and long up to 6m - only red flag in the end is needed.

Price per kilometer is arund 8-16 CZK/km, but it depends on many factors. See the pricelist for more info.

Recently we set up a service called "wishlist transport" - it means, that you send us a *.pdf file or some sort of list and instead of you going to the shop, we go there and collect what you need -> and then bring it to your address (and help to carry it up, if needed).

Just FYI, if needed a bigger truck for some reason, we have some business partners who do have them and are able to offer us reasonable prices. So when going multiple times with a van doesn´t make sense, this might be an option for you. Just let us do it! :)

 

Moving

The key point(s) in one´s life. And we are here to help you with it. We are experienced in moving persons, familys and companies. And we know, it´s not only about carrying things up and down, though we offering complete service: boxes renting, assembling and disassembling of larger pieces of furniture, packing, etc.

Your choice is the number of our people in action (minimum 1 = driver), date and time (if not reserved yet) .

I´d like to recal "wishlist transport" as written above same as to offer  "throw away service" for old couches and all the big-volume-stuff.

 

Compiling

As mentioned before, we have experience with (dis)assembling furniture. In case you need to bring a bed and you are not albe/do not have time to build it, we are your´s time-savers. We carry with ourselves standard set of assembly tools including an electric screwdriver; if needed, we can also bring boring machine to attach wardrobes to wall, etc. We know, what material to use and where to buy it, and normally is one visit enough to find out all that is necessary about upcoming work - after second visit is all done.

We are working for companies as well, and it´s not a problem to build a changing room for 400 pupils in a school.

 

Others

In fact, we can do almost all that requires few pair of hands and clear mind - throwing out an old fridge as well as set up a transport of a car.

We just don´t do a transport of dangerous substances (ADR) and living animals transport (those bigger than dog, pets are not a problem :-))

 

 

 

 


Kontakt

Jan Mitiska
Zdiměřická 30, Praha 11
+420 777 614 924
74121669
DIČ CZ9002230523